top of page

   MEILT

Meie ettevõte, ANCONA DISAIN OÜ, on Itaalia erimööbli ja uste importija Balti riikidesse.

Meie peamine tegevussuund on hotellide, apartementide, pansionaatide, puhkekodude, sanatooriumite ja tudengite ühiselamute kompleksne mööbliga varustamine.

Hotelliäri edukus sõltub paljudest tingimustest, millest peamine on külastajate mugavus.

Milline peab hotellitubade ja apartementide mööbel olema?

Ideaalsel juhul peab hubasus ja mugavus külastajat haarama juba ukselävel ning saatma teda kogu kohalviibimise ajal. Mööbel demonstreerib apartementide omaniku heaolu, tema kunstimaitset ja asutuse soliidsust.

Usaldage selle loomine itaalia meistrite kätte, sest kõne all on ju ettevõtte prestiiž.

Esimene asi, mida endast lugupidav hotelliäri omanik peab tegema, on ettevõtte kontseptsiooni täpne määratlemine. Ning alles peale seda, vastavalt põhiideele, tuleb valida mööbel. Hotellimööbel peab kodumööblist erinema. Esiteks peab hotellimööbel olema vastupidav, et seda saaks kasutada mitme hooaja jooksul. Seejuures peab hotellimööbel stiilne ja väärikas välja nägema.

Just seepärast esitatakse hotellimööbli kvaliteedile kõrgendatud nõudmised. Materjalid ja furnituur peab olema parim – tavalistest töökindlam ja tugevam. Lisaks ei tohi hotellimööbel kaotada oma välisilmet ka peale mitmeaastast aktiivset kasutamist. Mööbli kattepinnad peavad olema eriti kriimustus- ja kulumiskindlad ning diivanid, tugitoolid ja madratsid peavad olema valmistatud ökoloogilisest, mittepõlevast materjalist.

Meie mööblil on olemas kõik vajalikud ökoloogilistele ja tuleohutuse tingimustele vastamise sertifikaadid ning mööbel vastab kõige kõrgematele nõudmistele.

Me mitte lihtsalt ei aita Teil hotellimööblit tootjalt osta – me pakume Teile maksimaalset täisteenust.

  • Disaineri nõustamisteenus

  • Projekti 3D-visualiseerimine

  • Spetsialisti kohaletulek Teie kontorisse koos kataloogide ja viimistluse näidistega

  • Mööbli kokkupanek ja kodutehnika integreerimine

  • Tellitud mööbli hoidmine ja transport

  • Garantiijärgne hooldus.

3D

3D

Mis nõuetele peab vastama hotelli mööbel?

reisil või ärireisidel, muidugi on unistus iga luksushotelli, mida on nõutud aja jooksul oleks võimalik asendada mugavalt kodus ja andma tuttav mugavus.Seega ülesanne hotelli omanik -, et oleks võimalik luua igas toa keskkonnas, mis asuks puhata ja lõõgastuda.

Üks olulisemaid hetki regenereerimise hotell oma mööblidisaini.Hotel mööbel on jagatud mitmeks põhikategooriasse: ruume, mida kasutatakse online (pehme ja juhul tooted) töötajate (vastuvõtt, erinevates riiul, toolid, lauad, jne), et üldkasutatavad ruumid (mööbel Konverentside korraldamine-hall, salongides, toitlustusettevõtetes).Absoluutselt kõik kategooriad mängivad olulist rolli edukas ja tõrgeteta töö hotellikompleksi.

On hari mood täna on mõiste ökoloogiline eluase.Seetõttu on soovitav, et mööbli oli valmistatud looduslikest materjalidest, mis lisaks mitmesuguste keskkonnatingimustega vastupidavus ja praktilisus.Kõik mööbel peab vastama sihtgrupi vajaduste rahuldamiseks klientidele.Liiga säästa interjööri ei ole vaja, sest need on pilt hotellis.

 

keskmine hotellituppa peab sisaldama järgmisi mööbliesemed: voodi, riidekapp, öökapid, toolid, laud (laua ja kohvi), kummut.

Oluline funktsioone kannab mööbel üldkasutatavate ruumide, sest tegemist on esimese minuti silmis klientide ja loob üldmulje loomine.Seega kõik interjööri elemendid on siin vaadata väärikas, kindel ja on kõrge kulumiskindlus.On parem, kui polster on valmistatud nahast, sünteetilisest nahast, või mis tahes muu vastupidavast materjalist ning kapis mööbel valmistatud täispuidust.Lisaks sellele on vajalik, et kõik sisemuse esemed on praktiline, hästi puhastatud, kergesti ja vabalt liigutada protsessis puhastus ja nende mõõtmed saadaval asendamiseks olukorra kaudu ruumi permutatsiooni ja kombinatsioone objektid.Clean, modern, tehakse ühe stilistiline suund mööbel saab kasu ainult hotellinduses, põhjustades soodsa tunne külalist.

Kasutatud materjalid Saidi http://www.defo.biz/hotel.html

bottom of page